Karagöl Hukuk Bürosu

Hakkımızda

Av. Önder Karagöl tarafından 2017 yılında Elazığ’da kurulan Karagöl Hukuk & Danışmanlık Bürosu 3’ü Avukat olmak üzere 5 kişilik deneyimli kadrosu ile Hukuki Danışmanlık hizmeti vermektedir. Elazığ ilinin önde gelen hukuk bürolarından birisi olan Karagöl Hukuk Danışmanlık Büromuz kuruluş aşamasından bu yana bireysel ve kurumsal nitelikteki müvekkillerine kapsamlı hukuk müşavirliği hizmetleri vermektedir.

Hukuki Danışmanlık hizmetleri ile birlikte toplu icra dosyaları, özel hukuk, kamu sektörleri ve sair sektörlerde faaliyet göstermektedir. Hukuk büromuz, Genel danışmanlık hizmetleri, Tazminat Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Sigorta Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Kamulaştırma ve Gayri Menkul Hukuku alanlarında uzmanlaşmış bulunmaktadır. Ayrıca bireysel müvekkillere de, karşılaştıkları hukuki sorunlara bağlı olarak her nevi avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Hukuk Büromuz özellikle Boşanma, Tazminat Hukuku, Ceza Hukuku ile İcra İflas Hukukunda uzmanlaşmış olup , deneyimli uzman kadrosu ile birlikte profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Elazığ ve Çevre illerdeki İş Dünyasında birçok ulusal ve uluslararası firmaya hali hazırda profesyonel olarak Danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Hukuk büromuz Dürüst, şeffaf ve hızlı hizmet verme prensibi ile çalışmaktadır. Müvekkillerimize ve Hukuki danışmanlık yaptığımız firmalara düzenli bilgi vererek raporlamalar yapmaktayız. Ayrıca da Performans ve verimliliğimizi sürekli raporlayarak kendi otokontrolümüzü de sağlamaktayız. Proaktif ve gelişime açık, günün gereksinimlerini yerine getiren genç ve dinamik bir hukuk bürosuyuz.